Devrimsel ön kameralı Nova 4 için tarih belli oldu! - Android

Devrimsel ön kameralı Nova 4 için tarih belli oldu! - Android

Huawei'nin ekrana gömülü kamera ile gelecek olan modeli için resmi tanıtım tarihi açıklandı. İşte merakla beklenen yenilikçi Huawei Nova 4 tanıtım tarihi.

Ekrana gömülü kamerasıyla Nova 4 canlı görüntülendi

Huawei Nova 4 neler sunacak?

Bir süredir gündemimizde yer alan, çeşitli sızıntılarla karşımıza çıkan Huawei Nova 4 tanıtım tarihi resmi olarak açıklandı. Nova 3 modelinin devamı olan Nova 4 ile çentikli ekrandan vazgeçen marka, uzun zamandır merakla beklenen ekrana gömülü kamera ile gelecek. Böylece ekran kasa oranını ciddi derecede arttıracak olan Huawei, kamera deliğini ekranın sol üst tarafına konumlandıracak.

İşte Nova 4 tanıtım tarihi!

7 nm üretim sürecine sahip Kirin 980 işlemciden gücünü alacağı iddia edilen model, 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama birimine sahip olacak. Ekrandan parmak izi okuma sensörüne de ev sahipliği yapması beklenen Nova 4, Android 9.0 Pie üzerinde EMUI 9.0 arayüzü ile çalışacak. Oldukça iddialı özelliklerle geleceği söylenen Huawei Nova 4 modelinin resmi tanıtım tarihi ise Weibo üzerinden paylaşılan görsellerle 17 Aralık tarihi işaret edildi. Telefonun fiyat ve hangi pazarlarda satışa çıkacağı bilgisi ise şu an için mevcut değil.

The post Devrimsel ön kameralı Nova 4 için tarih belli oldu! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

03/12/2018 01:23 PM