Kamerasıyla fark yaratacak Galaxy A8s’in çıkış tarihi! - Android

Kamerasıyla fark yaratacak Galaxy A8s’in çıkış tarihi! - Android

Ekrana gömülü kamera ile gelecek olan Galaxy A8s hakkında yeni detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz saatlerde yaşanılan gelişme ile birlikte Infinity O ekranlı Galaxy A8s çıkış tarihi resmi olarak açıklandı. İşte, detaylar!

Galaxy S10 Plus canlı olarak görüntülendi!

Infinity O ekranlı Galaxy A8s çıkış tarihi belli oldu!

2019’da akıllı telefon sektörüne bambaşka bir soluk getirecek olan Samsung’un geliştirmekte olduğu Galaxy A8s modelinden yepyeni detaylar kullanıcılar ile paylaşıldı. Samsung'un resmi Weibo hesabı yapılan duyuru ile birlikte ekrana gömülü kamera ile gelecek olan Galaxy A8s çıkış tarihi gün yüzüne çıkartıldı. Infinity-O ekranlı Galaxy A8s çıkış tarihi İlk olarak Samsung'un Ekim ayında düzenlemiş olduğu A9s etkinliğinde gün yüzüne çıkartılan Galaxy A8s, 10 Aralık Pazartesi günü resmi olarak lanse edilecek. Böylece ezeli rakibi Huawei'den daha önce Infinity-O ekranlı telefonunu gün yüzüne çıkartacak olan Samsung, geride bırakacak.

Devrimsel ön kameralı Nova 4 için tarih belli oldu!

Galaxy A8s özellikleri nasıl olacak?

Zaten Samsung’un, 2019 ve 2020 yıllarında çıkaracağı akıllı telefonlarda önemli birçok özelliği ekranın altına gömerek, ekran kasa oranını en üst seviyelere planladığı zaten biliyoruz. Bunun kanıtı olarak öne sürülen model, dikkat çeken teknik donanımıyla da ön plana çıkmayı başarıyor.

Samsung, iPhone üzerinden Note 9 reklamı yaptı!

10 nm üretim süreci ile üretilen Snapdragon 710 işlemcisinden gücünü alan akıllı telefona, grafik tarafında gerekli olan gücü ise Adreno 616 GPU veriyor. infinity o ekranlı Galaxy A8s çıkış tarihi Yeni telefondaki  işlemciye ise 6 GB RAM eşlik edeceği de etkinlik sırasında belirtildi. 3000mAh boyutundaki bir bataryadan gücünü alacağı da netleşen A8s,ile ilgili tüm bilinenlerin şimdilik bunlarla sınırlı olduğunu belirtelim. Son olarak ise paylaşılan raporda merakla beklenen telefonda, Galaxy A7'den aşina olduğumuz üçlü kamera kurulumunun bizleri karşılayacağını da özellikle belirtelim. Peki, siz Samsung'un yeni akıllı telefonu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından aktarabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz...

The post Kamerasıyla fark yaratacak Galaxy A8s’in çıkış tarihi! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

03/12/2018 11:09 PM