Samsung'un yeni amiral gemisi çalışırken görüntülendi! - Android

Samsung'un yeni amiral gemisi çalışırken görüntülendi! - Android

Samsung bir yandan katlanabilir telefonlar için çalışmalarına devam ederken, diğer yandan akıllı telefonlar ortada yokken kullandığımız kapaklı telefonlar ile benzer tasarıma sahip telefonlar geliştiriyor. Bunlardan birisi de, SM-W2019.

Samsung’dan ilginç amiral gemisi!

Bugün yaşanılan gelişme ile birlikte ilerleyen saatlerde tanıtılacak olan  Samsung'un kapaklı amiral gemisi SM-W2019 çalışırken görüntülendi.

Kapaklı amiral gemisi Samsung SM-W2019 çalışırken görüntülendi!

Çin ve Güney Kore’de kapaklı telefonlara ilgi duyan bir kullanıcı kitlesi bulunan Samsung, W2018’in ardından bu kez W2019’u tanıtmaya hazırlanıyor. Tanıtımına saatler kalan Samsung SM-W2019 modeli hakkında yepyeni detaylar gün yüzüne çıkartıldı. Aşağıdan izleyebileceğiniz videodan da görebileceğiniz gibi Samsung'un merak edilen kapaklı amiral gemisinin, çift ekranın nasıl görüneceği yeniden gözler önüne serildi. https://youtu.be/Ot_LwKOc8_w Her ne kadar kapaklı bir geleneksel bir kapaklı telefon görünümüne sahip olsa da W2019, güçlü donanımsal özellikleriyle bir hayli dikkat çekiyor.

İşte karşınızda Samsung katlanabilir telefon!

Samsung SM-W2019 özellikleri nasıl olacak?

Önceki model ile benzer şekilde iki ekranın yer aldığı telefonda geleneksel bir tuş takımı buluyor. Ayrıca, kullanıcıların oldukça şikayetçi olduğu Bixby tuşu yine bu modelde karşımıza çıkıyor. Ekran konusunda net bir bilgi bulunmazken, Full HD çözünürlükte 4.2 inç boyutundaki dokunmatik AMOLED panelin kullanılması bekleniyor. Snapdragon 845 ile oldukça yüksek bir performans sunacak olan telefon, çift arka kameraya ev sahipliği yapacak. Bu kameraların farklı diyafram açıklığına sahip olacağını da belirtelim.

Galaxy S8 ve Galaxy Note 8 kullanıcılarına kötü haber!

Amiral gemisinde yer alacak olan kameranın ise  Galaxy Note 9 ile tanıtılan AR Emoji ve Scene Optimizer ve Flaw Detection gibi özelliklere de sahip olacağı belirtiliyor. Çift kamera kurulumuna ve çift ekrana sahip olan Samsung SM-W2019 modelini ise 3000mAh‘lik bir batarya besliyor. Samsung SM-W2019 Kutudan Android 8.1 Oreo güncellemesi ile çıkacak olan modelde USB-Type C ve 3.5 milimetrelik kulaklık girişinin de yer alacağı da yukarıdaki  videoda da net bir şekilde görülüyor. Samsung W2018 geçtiğimiz yıl Aralık ayında satışa sunulmuştu, bu yüzden SM-W2019’un benzer bir tarihte geleceği söyleyebiliriz. Tabi, gerekli sertifikaların çoğu alındığı için cihazın erken tanıtılma ihtimali bulunuyor. Son olarak ise yakın zaman içerisinde tanıtılacağı ön görülen cihaz 2500 dolar ila 3000 dolar etiket fiyat etiketiyle satışa sunulması bekleniyor. Peki siz yeni telefon hakkında ne düşünüyorsunuz?

The post Samsung'un yeni amiral gemisi çalışırken görüntülendi! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

09/11/2018 11:35 AM